STİL SAHİBİ COUNTRY YATAK ODALARI

Country tarzı; geleneksel kültürü yansıtan kırsaldan esinlenmiş bir tarzdır. Evinize yaşanmışlık hissi katan bir romantizme sahiptir. Tüm evinize yansıtabileceğiniz bu tarzı country yatak odası takımları ile yatak odalarınıza taşıyabilirsiniz. Doğada gördüğünüz her rengin pastel tonlarını kullanarak yaratacağınız bu yatak odaları krem beyaz ve kahverenginin eskitilmiş görüntüsüyle, stil sahibi yatak odaları yaratıyor.

Sıcak, samimi ve konforlu yumuşak hatlarla döşenmiş bir yatak odası sizi mutlu ediyorsa sizin tarzınız; Country Stili olabilir. Bilinenin aksine country yatak odaları koyu renklerden oluşmaz. Doğanın renklerinin pastel tonlarda estiği koleksiyonlardır. Şık zarif ferah ve samimi bir görünüm oluştururlar.

Zarif ve yuvarlak hatlı oymalar tek renk paletinden kombinlenmiş pastel renklerin yanı sıra; kumaş desenleri de farklılık gösterir. Çoğu yatak odası takımı yalnızca ahşap aksamdan oluşurken; bu tarzda yatak odalarına çiçekli kumaşlar eşlik edebilir. Country tarzı yatak odası seçecekseniz. Mobilya aksamı daha çok doğal ahşap malzemelerden ya da beyaz, bej, açık kahve gibi tonlardan oluşacaktır. Dizayn, renk ve desen itibari ile aksesuarlarla tamamlamaya çok elverişli bir yapısı vardır. Kişiliğinizi yansıtan aksesuar seçimleri ile yatak odanıza stil ve incelik katabilirsiniz.
Çiçekli kumaşların ve zarif detayların yörüngesinde dönen tasarımlarla döşenmiş bir yatak odası ; sizin uyku odanızda sakin ve dingin bir ritmi yakalamanızı sağlayacaktır.