Yataklarınızı Katlanır Hale Getirebilirsiniz


Yataklarınızı Katlanır Hale Getirebilirsiniz

Yatak odası yada çocuk odasında olan yataklarınızı katlanır hale getirebilirsiniz. Tamamiyle alan tasarrufu yapan evinizde ki yerleri bugüne kadar hiç kullanmadığından daha iyi kullanmanızı sağlıyoruz. Amaca uygun ve şık tasarlanan duvar yatakları hem bütçenizi zorlamaz hemde evinizde yeni alanlar açmanıza neden olmaktadır. Modamob işletmemiz Bursa merkez mağazaları ile tüm ülkemize yatak mekanizması ulaşımını sağlamaktadır.

Türkiye de yıllardır yatak mekanizması üretimleri yapan firmamız ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanması adına sürekli geliştirilmektedir. Tam olarak amaca uygun olması için sürekli araştırma geliştirme(arge) ekiplerimiz tarafından hizmet alanı genişletilmektedir. İster yatak mekanizması ister akıllı mobilya gibi tüm alanlarınızı en iyi şekilde kullanabilirsiniz.

Ev ve otel gibi yaşam alanlarınızda mobilyalarınızı duvara yada dolaba katlanan hale getirerek alanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Yataklarınızı Katlanır Hale Getirebilirsiniz

Duvara Monte Edilen Yataklar

Dolaba monte edilen yataklar haricinde gizlenen yataklar da tercih edebilirsiniz. Duvara katlanır mekanizmasıile tüm odanızı çok iyi şekilde kullanabilirsiniz. Sipariş verildiğinde çok kısa sürede elinize ulaşacak mekanizma sistemlerini kurulumu oldukça basit şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik kurmuş olduğumuz mekanizmalar şık görüntüsü ve kullanışlı yapısı ile ev işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Yatakların ağır olması ve yerinden yıllarca oynamıyor olması sebebi ile alt tabakada biriken toz ve kir insan sağlığını ciddi anlamda etkilemektedir. Uyurken soluduğumuz hava da biriken tozları sürekli havada dolaşmasının yerine duvar yatakları tercih edilerek yatağınızı çok rahat duvara katlayabilir ve altını haftalık bile temizleyebilirsiniz. Hem insan sağlığı hemde alanlarınızı en iyi şekilde kullanmak için duvar yatakları tercihinizi modamob firmamızdan yapabilirsiniz.

Piyasada olan en iyi fiyatlar ile tüm yataklarınızı katlanır hale getirebilirsiniz.

Yataklarınızı Katlanır Hale Getirebilirsiniz

Duvar Yataklarında Kampanyalı Fiyatlar

Modamob işletmemizde her bütçeye uygun akıllı mobilyalar ev sistemleri bulunmaktadır. Piyasada bulunan en uygun fiyatları tercih ederek bütçenize katkı sağlayabilirsiniz. Amacımız tamamiyle müşterilerimize uygun fiyatlar ile dolaba yada duvara katlanan yatak seçenekleri sunarak mobilya alırken bile bütçelerine katkı sağlamaktır.

Tek kişilik yatak mekanizması yada çift kişilik yatak mekanizması modamob firmamız tarafından özenle tasarlanmaktadır. Her çeşit mobilya üretimi konusunda yıllardır başarılı projelerde imzası bulunan firmamızı tercih edebilirsiniz. Üstelik değişken süreler ile bir çok akıllı mobilya sistemleri garanti kapsamı altında olmaktadır.

Günün mesai saatlerinde iletişime geçebilir ve kısa sürede teslimat alabilirsiniz.