Chester Koltuk Takımı Kullananlar


Chester koltuk takımı kullanımı en rahat ve en modern tasarımlarla dizayn edilerek, kalitenin en üst planda yaşandığını hissetmemizi sağlayan bir koltuk takımı modelidir. Chesterfield koltuk modern-klasik, modern-avangarde, country yada neo klasik sevenlere hitap eden mobilya olarak bilinmektedir. Kapitoneli koltuk takımları yaşamınızın her köşesinde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Evinizde koltuk takımı, ofisiniz de misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlayıp kendilerini rahat hissedecekleri bir mobilyadır. Chester koltuk takımı kullananların bu tasarımı en çok tercih etme sebeplerinden birisi saten kumaşın verdiği özgün bir görselliğin ve kalitenin hissedilmesini sağlamasıdır. Düğmeli koltuk takımlarının her ne kadar temizlik konusunda tedirginlik oluşturmuş olsa da kullanılan kumaşın kalitesi bütün sorunların üstesinden gelmenizi sağlamaktadır.

KAPİTONELİ CHESTER KOLTUK TAKIMINI TERCİH EDENLER

200 yıllık bir efsane olarak bilinen Chesterfield koltuk takımı yaşam biçiminizi ne kadar değişirse değişssin, modern dünyanın teknolojiye uyumu her ne kadar çok artsada koltuk tasarımlarında bir ekol olmaya devam etmektedir. Nesilden nesile farklı çizgileriyle uyum sağlayabilme özelliğiyle sizin yaşamınızı renklendirebilmektedir. Chester koltuk takımı kullanıcılarının konsept olarak renk uyumunda en dikkat edici özelliği bir adet üçlü chester kanepe’nin pastel renk kullanılması ve ortaya özgün bir kombin vermektedir. Chester tasarımların da farklılık düşünenler oturum yerlerin de komple kapitone döşemesi uygulayarak hem görselliğe hem rahatlığa hitap edilmesini sağlıyor.

Chester koltuk, iskeleti, dolgusu, deri veya kumaş kaplaması, döşeme raptiyesi ve düğme gibi malzemeleriyle, imalatı emek ve ustalık gerektiren bir modeldir. Chester tasarımlarında yaşam alanınıza renk katmak isteyenler köşe takımı, josefin, dinlenme koltuğu gibi farklı konseptlerde kullanılarak cezbedici bir yaşamın kapılarını açabilmektesiniz. Chester koltuk takımları fitilli ve katlamalı olarak iki farklı tasarımla üretilerek hem kaliteyi hem de işçiliği ve maliyetli modellemesi biraz daha çekici hale getirmektedir.Modası hiç geçmeyen bilakis popülerliği giderek artan chester koltuklar, farklı stil ve renklerde üretilerek piyasaya çıkartılmıştır. Chester modeli koltuk takımlarının saten parlak kumaşlarla kombin edilerek modellenmesi kapitoneli koltuk olarak farklı isimlerle çağrışım yapmasını sağlamıştır. Modern çizgilerin dışa yansımasını ve yaşam alanınızda etkisini hissedebilirsiniz. İnter Mobilya 2020 yılına girerken Chester tasarımların da her zaman en popüler olmaya aday konseptleriyle müşterilerinin evlerini kaliteli bir yaşama hazır hale getirmektedir.

CHESTER KOLTUK TAKIMI İLE EVİNİ SÜSLEYENLER MÜŞTERİLERİMİZ

chester koltuk kullananlar

chester koltuk kullananlar

chester koltuk kullananlar

chester koltuk kullananlar

chester koltuk tavsiyeleri