Evinize Klasik L Koltuklar ile Hareket Katın


Klasik L koltuklar ile yaşam alanlarınıza hareket katabilir, şık bir konsept oluşturabilirsiniz. Üstelik tasarımı ile de göz alıcı ve şık bir yaşam alanı oluşturmanızı sağlayacak. Klasik L koltuklar, klasik algısı dahilinde hareketli yaşam alanları da oluşturmaktadır. Yaşam alanlarınızda oluşturmak istediğiniz dekorasyon algısını L koltuklarınız ile belirleyebilirsiniz.

Mobilyalarınız, yaşam alanlarınızdaki genel dekorasyonu belirlemekte ve yönetmektedir. Bu koltuk takımları, yemek odası takımları ve daha çok göz önünde olmayan yatak odası takımları olarak sıralanmakadır. Devamında gelen aksesuar ürünleri, aydınlatma ürünleri ve döşemeler destekleyici etmenler olmaktadır. Koltuklar, tercih edildiği alanlara kendi karakteristik özelliklerini yansıtmaktadır. Bu sebeple L koltuklar, kullanıldıkları alanlara kendi hareketli tarzını ve yapısını da yansıtmaktadır. Dolayısıyla yanında tercih edilecek diğer ürünlerin de bu harekete uyum sağlayacak şekilde seçilmesi gerekmektedir. Her ne kadar klasik bir köşe takımının ağır yapısı olsa da L koltukların genelinde ve doğasında hareketlilik, göz alıcılık ve renkli bir konsept bulunmaktadır.

Klasik L Koltukların Tamamlayıcıları

Evinizde klasik L koltuk kullanıyorsanız, yan sehpalarınızda vardır. Yoksa da yaşam alanlarınıza acilen dahil etmeniz gerektiğinin farkına varmalısınız. L koltuk takımları genellikle keyif koltuklarıdır. Bu sebeple uzanarak bir film ya da televizyon izleyebilir, arkadaşlarınızla konsol oyununuzu oynayabilirsiniz. İşte bu etkinliklerin her birisini gerçekleştirirken, yiyecek ve içeceklerinize servislik yapması adına, yan sehpalara ihtiyacınız olacaktır.

Klasik yan sehpalar yerine, zigon sehpalar da tercih edebilirsiniz. İstenildiğinde bir yan sehpa, istenildiğinde de çoklu servislerinizde yardımcınız olacaktır. Ayrıca zigon sehpalar tek başına bir servis mobilyası olarak değil, aynı zamanda aksesuar niteliği de taşımaktadır. Birbirinden şık ve etkileyici tasarıma sahip zigon sehpa modellerini keşfedebilir, koltuklarınız ile elektriği tutan modelleri tercih edebilirsiniz.

Sehpaları hallettikten sonra tv ünitesi, kitaplık gibi salon dekorasyonunda etkisi olan, kullanıcısını da işlevsellikleri ile memnun eden mobilyalara sıra gelmektedir. Genellikle lüks yaşam alanlarında mükemmel bir uyumu sağlaması adına, takımın kendi grubundan olan modeller set olarak tercih edilse de kullanıcılar, kendi zevklerine göre farklı modelleri de seçebilmektedir.

Berjerleri Unutmayın

Salonunuza hareket katacak olan klasik L koltuk modellerinizi destekleyecek diğer mobilyalarınız ise berjerler olacaktır. Klasik berjer koltuklarınız ile L koltuklarınızı birleştirdiğinizde, eşsiz bir oturma grubu setini tamamlamış olacaksınız. Üstelik salonunuzda yer alması gereken oturaklı mobilyaları da sağlamış olacaksınız. Böylece hem konuklarınızı daha rahat ağırlayabilecek hem de L koltukların ne kadar da olsa, eksik kalan bir yanını tamamlamış olacaksınız. Üstelik berjerler tasarımları ve karakterleri gereği tamamen mükemmel bir konsept oluşturmayı sağlamaktadır.

Klasik yaşam alanlarında şık ve etkileyici bir dekorasyonu inşa etmek emek ve tecrübe istemektedir. Üstelik hareketli ve daha renkli bir konsept oluşturmak için de bu renkleri, mobilyaların tasarımlarını, hatlarına uygun diğer etmenleri de doğru belirlemek gerekmektedir. Peki size tüm bu dekorasyonunuzu tamamen ücretsiz iç mimarlık hizmetimiz ile sunduğumuzu söylesek? Asortie mobilya olarak, klasik mobilya alışverişlerini Asortie Mobilya’dan gerçekleştiren müşterilerimiz, tamamen ücretsiz iç mimar hizmetimizden yararlanmaktadır. Şimdi sizde, özel hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçin.

Klasik mobilyaları yaşam alanlarınıza dahil etmeden önce, öncelikle bu mobilyaların, özelliklerini keşfetmeniz gerekiyor. Klasik mobilya nedir makalemizi incelemenizi öneriyoruz.