Lüks Otel Konseptlerini Keşfedin

Lüks Otel Konseptlerini Keşfedin

Lüks otel konseptleri günümüzde büyük ilgi görüyor. Bu ilgi geçmişte de büyüktü ancak günümüzdeki gibi bir çığa dönüşmemişti. Şimdilerde, lüks otel dekorasyonları ve konseptleri geçmişte eşi benzerine rastlanmamış biçimde göz önünde! Günden güne hem otel sahipleri hem de potansiyel kullanıcıların her biri, kalacakları oteli belirlerken onlarca detaya ve yüzlerce konsepte odaklanıyor.Bu konuda müthiş bir bilinç geliştirilmiş durumda ve söz konusu bilinç her geçen gün de yükseliyor.

Dolayısıyla işletmecilerin işleri biraz daha zorlaşıyor. Yapılan lüks otel dekorasyonları ile fark yaratma zorunluluğu kaçınılmaz hale gelirken; otelde ağırlanacak misafirlerin ilgisini çekip, otellerden memnun ayrılmalarını saplamak da bir o kadar zorlaşıyor.

Bu zorluğun getirdiği itici güç ile lüks otel dekorasyonları luxury, avangard, barok ve modern dokunuşlara sahne oluyorlar. Oluşturulan konseptler birbirileri arasında kıyasıya bir mücadeleye giriyorlar. Bizlere de, bizler için yapılan bu mücadelenin galibini belirlemek düşüyor! Lüks otel konseptleri içinden kendimize en uygun olanını belirlemeli ve biran evvel keyfini sürmeliyiz!

Luxury Otel Konseptleri Adının Hakkını Veriyor

Lüks otel konseptleri deyince kuşkusuz dünyanın dört biryanında herkes ilk önce luxury otelleri hatırlıyor. Luxury konsepte uygun biçimde yapılan iddialı lüks otel dekorasyonları, otel konforunun ve hatta otel hayallerinin bile zirveye yerleşmesini sağlıyor.

Işıltılı mobilyalar, işlemeler, oymalar, göz alıcı renkler ve olabildiğine konfor! Bu yapılarıyla luxury otel dekorasyonları adının hakkını veriyor. Gösterişli mobilyalar bu konseptte, lobiye adım attığınız andan itibaren etrafınızı sarıp, saray konforu yaşamanıza imkan tanıyor.

Klasik Lüks Otel Konseptleri Bir Adım Önde!

Kabul etmek gerekiyor ki, her zaman klasik lüks otel dekorasyonları diğer dekorasyon anlayışlarından bir adım önde oluyor! Modern zamanların hızı klasik lüks otel konseptleri ile tam anlamıyla mücadele edebilecek hıza kavuşamıyor. Bireysel deneyimlerinizi gözden geçirirseniz, siz de bu söylenenlere hak verecekseniz!

Yurt içinde ve yurt dışında farklı otel projelerini hayata geçiren ve halen geçirmeye devam eden Asortie Mobilya’nın otel mobilyaları koleksiyonu, birbirinden ilgi çekici tasarımlar barındırıyor.

Bu tasarımlar arasında en dikkat çekenlerden biri Görkem Klasik Otel Odası olarak karşımıza çıkıyor. Bu otel odası tasarımı farklı konseptlerde hayata geçirildiği gibi otel odası sınırlarını aşarak otelin bütününe ilişkin fikir sahibi olunmasını da sağlıyor!

Otel Odalarının Görkemi!

Görkem Klasik Otel Odası, lüksün zarafetle, ihtişamın ahenkle oluşturulacağını bilenlerin ilgi alanına giriyor. Koyu doğal ahşabın gösterişli görünümü, el işçiliği ile birleştiğinde ortaya harikulade bir atmosfer çıkıyor. Klasik aksesuarlarla tamamlanan, halı ve perdesinin yanı sıra, kapısıyla da fark yaratan bu model dikkatleri üzerinde topluyor. Lüks otel konseptleri için her zaman özel olan ve otel odalarına heybet kazandıran büyük yatak başlıkları, altın işlemeler, varaklı kolonlar ve köşeli mobilyalar gibi her lüks detay, atlanmadan bu modelde hayata geçirilmiş durumda!

Odak Noktası Rahatlık, Güven ve İhtişam

Asortie Mobilya’nın bugüne kadar hayata geçirdiği lüks otel dekorasyonları sağlam bir kaynaktan besleniyor. çünkü bu kaynağın noktasında, otelde konaklayacak konukların rahatlık,güven ve ihtişam dolu bir atmosferde zaman geçirmesini sağlamak yer alıyor.bu nedenle de yapılan uygulamalar lüksün, şıklığın ve konforun eşsiz uyumunu gözler önüne seriyor.

Kimileri daha sade çizgilerden hoşlanabilir. Bu durumda daha avangard anlayıştan beslenen oteller tasarlanabilir. Kimileri için ise zengin görünümlü işlemeler vazgeçilmezdir. Böyle bir durumda klasik stilin zengin detaylarına sahip barok stil harika bir alternatife dönüşebilir. Eğer otelinizin konseptini lüks, çarpıcı, konforlu bir çizgide oluşturmak istiyorsanız, Asortie Mobilya ile vakit kaybetmeden iletişim kurmalısınız!