Tasarımına Bayılacağınız Mutfak Mobilyaları

Tasarımına Bayılacağınız Mutfak Mobilyaları

Kalitesi ve sağlamlığıyla yıllara meydan okuyan klasik mutfak mobilyaları, dekoratif özellikleriyle farklı sezonların değişen trendlerine de uyum sağlıyor. Klasik stilde tasarlanıp üretilen lüks mutfak mobilyaları geçmişten bugüne dek olduğu gibi gelecekte de mutfakların başköşesinde olacak gibi görünüyor. Klasik stilin şık, konforlu ve her daim adından söz ettiren tasarımları, kazandıkları fonksiyonel özelliklerle beraber ev hanımlarının hayranlık duyduğu modellere dönüşüyorlar. Dekoratif ve kullanışlı mutfak dolapları, masalar, geniş tezgahlar ve depolama alanlarıyla klasik mutfaklar görenlerin takdirini kazanıyor.

“Peki, bu özel seçenekler arasında neler yer alıyor?” deyip, alternatifleri sıralamadan evvel 2020’nin klasik mutfak mobilyaları trendinin sadelik ve huzur konseptine uygun biçimde yükseldiğini söyleyelim. Zira sezonun dinamikleri gereği tasarlanan mutfaklara sahip olmak da, kullanışlı ve şık klasik mutfak mobilyalarına sahip olmak kadar önemli!

Sade ve Zarif Klasik Mutfak Mobilyaları

Dekorasyon ile doğrudan ilgisi olmasa da hepimiz son yıllarda artan bir söylemi mutlaka işitmişizdir! Daha sakin bir yaşam sürme isteğinin dile geldiği anlara şahitlik etmişizdir! Belki de 2020’nin ana konsepti olan huzur ve sadelik de bu kaynaktan besleniyordur. Ne dersiniz?

Sakin bir hayat, kırsalda ya da en azından şehrin biraz dışında bir evle mümkün olabilir. Bunu gerçekleştiremiyorsanız, kırsalın sade ama çarpıcı esintilerini taşıyan country stil ile üretilen lüks mutfak mobilyaları modellerini değerlendirmeye alabilirsiniz.

Sadeliğin Zarafeti: Yıldız Country Mutfak

Eğer böyle bir değerlendirme sürecine girecekseniz, Asortie Mobilya’nın yıldız Country Mutfak tasarımını mutlaka görmelisiniz! Beyaz ahşabın cazibesine sahip bu tasarım mutfağınıza ferah bir görünüm kazandırıyor. Koyu patine cilalar ile öne çıkarılan görkemli oyma motifleri ise lüks mutfak mobilyaları ile sahip olmak istediğiniz albeniyi size kavuşturuyor. Ayrıca kara cam bölmeler de tasarımın cezp ediciliğini artırıyor.

Fonksiyonel yapısıyla da güçlü bir duruşu olan Yıldız Country Mutfak, özel olarak tasarlanan ve bar masası, kahvaltı masası ya da lavabo bölmesi olarak kullanabileceğiniz şık bir parçaya da sahip!

Peki, sezonun trendlerine uygun klasik mutfak mobilyaları yalnızca beyaz gibi açık renklerle mi tasarlanıyor? Çözüm ortağınız Asortie Mobilya ise elbette hayır! Asotie’nin sınırları zorlayan, yeniliklerden korkmayan kendini yenileme tutkusu, farklı alternatifleri görme fırsatına sahip olmanızı sağlıyor. Bunlardan bir tanesi, lüks mutfak mobilyaları ile göz dolduran Girne Artdekor Mutfak tasarımı!

Doğal Ahşabın Büyüsü: Girne Artdekor Mutfak

Koyu kahve ve toprak tonlarının ruhu dinlendiren rengiyle, ahşabın doğallığını lüks mutfak mobilyaları ile tasarlanan mutfağınıza taşıyan Girne Artdekor Mutfak, mutfağınızdan asla ayrılmak istememenize neden olacak!

Ceviz cila ile renklendirilen, birinci sınıf granit malzeme ile üretilen ve artdekor tarzına avangard bir boyut kazandırmak isteyenler, bu tasarımdan uzak duramıyor. Girne Artdekor Mutfak, tam da lüksün, özgünlüğün ve yüksek estetik anlayışın kesiştiği noktada karşımıza çıkıyor!

Klasik mutfak mobilyaları bildiğiniz gibi mutfağınızda kullanacağınız beyaz eşyalar ile de tam anlamıyla uyum içerisinde olmalı! Kahve tonlarıyla beraber bu uyumu yakalamanın zorluğunu herkes biliyor. Ama söz konusu Girne Artdekor Mutfak olunca bu endişe tamamı ile ortadan kalkıyor. Asortie tecrübesiyle, sizin taleplerinize göre değişen ölçülerde ve tamamen doğal ahşaptan üretilen bu model, beyaz ya da metalik renklerin sardığı beyaz eşyalarınız ile uyumlu bir görüntü oluşturuyor. Bu da mutfakların sahip olması gereken ahengi gözlerinizin önüne seriyor. Tüm bunlarla beraber, ada mutfak konseptine sahip olan bu model, geniş bir hareket alanı ve yüzey kullanımın yanı sıra; bol bol da depolama alanı içeriyor!