Modern Stil Ögesi: Tripod Lambader


Tripod lambaderler, sadece işlevsellik amaçlı olmayıp, aynı zamanda seçilen lamba türüne, kullanılan malzemelere, lambaderin odanın içine konumlandırılmasına dair bir tasarım bildirisi hazırlayan iç mekan dekorasyonunun temel unsurudur. Zemin lambaları, ev, ofis, mağaza, otel veya restoran dekorasyonunun stil ögesi olup; ampul seçiminin bile odanın ruh hali ve ambiyansı üzerinde etkisi vardır. Sizleri piyasada gördüğünüz standart başlıklı tripod lambaderlerden kurtaracak retro tarzı farklı tripod lambader modelleri hakkında vereceğimiz bilgilerle başbaşa bırakıyorum.

tripod lambaderler

Tasarım

Normal zemin lambalarına kıyasla tasarımıyla farklılığını ortaya koyan bu endüstriyel lambader modeli, deniz antikaları adı altında kullanılan ithal bir üründür. Tik ağacından üretilmiştir. 360° dönebilen baş kısmıyla en sevdiğiniz alanları canlandırmak sizin elinizde.

tripod lambaderler

Stil

Vintage, Modern ve Retro tarzı bünyesinde konuşturuyor ve mekanda dikkatleri üzerine çeken bir stil ögesi oluyor.

tripod lambaderler

Renk

Lambaderde renk seçiminizi, iç mekanınıza göre yapabilirsiniz. İç mekanla kontrasta girerek farklı bir renk tonlamasını seçebilir veya iç mekanla aynı tonlamalarda seçimde bulunabilirsiniz. Nikel veya krom kaplama ile yapılmış bu modern parçalar, özellikle modern mekanlar için idealdir.

tripod lambaderler

Ampul Seçimi

Lambaderin LED ampulleri destekleyip desteklemediğini satıcıya danışmak iyi bir fikirdir. Çoğu lambaderler, standart bir E27 Vidalı Ampul alır. LED renkleri bu nedenle iç mekanınıza göre renk seçimini değiştirir. Genellikle modern evler beyaz LED’leri tercih eder. Beyaz LED ışık, krom stil vintage retro lambaderler ile şık bir görüntü sağlıyor.

tripod lambaderler

Bilgilerini paylaşmış olduğumuz bu modern lambaderlerin geniş yelpazesini bünyesinde bulunduran İnter Mobilya’yı ziyaret ederek mekanınızda marjinal bir görünüm sağlayacaksınız.