Benzersiz ve Şık Doğal Ahşap Mobilya Koleksiyonumuz


Yıllar boyunca kullandığınız kaplama ve cam detaylı mobilyalardan bıktınız mı? Kütük mobilyalar sayesinde, doğadan evinize gelen özgün bir tarzın sahibi olacaksınız. Doğal ahşap mobilya koleksiyonumuz oldukça benzersiz ve şık olup, kesinlikle her eve eşsiz bir görünüm kazandıracak. Çünkü mobilyanız sadece size özel olacak. Aynı ağacın aynı bölgesini aynı dokuda yakalamak imkansız olduğu için, doğal ahşap mobilya için aynı ürünü bir başkasında görme imkanınız yok.

mazel masa modelleri

Mazel, kestane, dişbudak ve karaağaç gibi ağaçlarla; eski ev ve tren raylarından geri dönüşümle tasarlanan Doğal Ahşap Yemek Masaları, su borusu veya dekoratif metal ayaklarla kullanılarak bütünlük ve şıklığı tamamlıyor.

kütük orta sehpa modelleri

Girintili çıkıntılı marjinal görünümüyle doğallığını konuşturan Doğal Ahşap Sehpalar, bulunduğu mekanın havasını değiştiriyor. İçerisinde epoksi ve taş kullanılan kütük sehpa modelleri ise, mekanına daha farklı bir görünüm kazandırmak isteyenlerin tercihi oluyor.

dişbudak orta sehpa

Doğal ahşap yemek masalarınızı, metal tel sandalye koleksiyonumuzla modern bir şekilde kombinleyebilmeniz mümkün.

İthal Ceviz Kütük Masa ile Doğallığı Yakalayın

afrika cevizi kütük masalar

Modayı yakından takip ederek sürekli kendini güncelleyen, Doğal Ahşap Mobilya Koleksiyonu‘muzu ziyaret etmeden alışverişinizi tamamlamayın.