Ofis Koltuk Ve Mobilyalarındaki Algıları Tamamen Değiştiriyoruz!


Son dönemlerde hayatımıza giren “ergonomi (iş bilim)” sözcüğünün en önemli detaylarından biri olan ofis içi rahatlık için belki de en önemli vasıtaların ofis koltukları olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Hem yöneticilere hem de çalışanlara rahat bir çalışma ortamı sunulması, aynı zamanda gelen misafir ve müşterilerin rahat etmesi ve estetik anlamda da iyi bir izlenim sunulması için de ofis koltuğu, çalışma ortamının daha güçlü bir hale gelmesinin ilk şartlarından biri olarak göze çarpıyor.

Estetik ve Rahatlık Ön Planda

Yönetici ve çalışanların stresli iş ortamları içerisinde saatler geçirdiği ofisler başta ofis koltukları olmak üzere her türlü ofis mobilyası seçiminin iyi yapılması gerektiği mekânlar olarak göze çarpmaktadır. Bizler ”mobilya noktası” olarak ofis koltuk ve mobilyalarında en trend ve en rahat modelleri aylık fırsat ve inanılmaz fiyat avantajlarıyla müşterilerimize sunarken, %100 müşteri memnuniyet ilkemizden en ufak bir taviz vermeden yolumuza güçlenerek devam ediyoruz. Bu yönde;

· Çalışma koltuğu

· Bekleme koltuğu

· Misafir koltuğu

· Ofis mobilyaları

· Cafe mobilyaları ürünlerinde estetik ve rahatlığı harmanlayıp en iyisini en uygun fiyata müşterilerimize sunmak için kesintisiz olarak çalışmayı ihmal etmiyoruz.

Hem Kendinizi, Hem Çalışanlarınızı, Hem de Müşterilerinizi Ödüllendirin

Ofis koltukları yöneticilerin ve çalışanların uzun ve stresli saatler geçirdiği, önemli toplantı ve kararlara imza attığı en önemli ofis araçlarının başına gelirken, satın alınması esnasında birçok kriterin göz önünde bulundurulması gereken vasıtalardır. Bizler ofis koltuklarında müşterilerimize maksimum rahatlığı garanti ederken hem yönetici koltuğu, hem çalışma koltuğu, hem de misafir koltuğu açısından en estetik modellerle farklılık ve farkındalık ortaya çıkartmanıza da yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda müşteri ve misafirlerinizin ofislerinizi ziyaret ettiğinde unutamayacakları bir rahatlık yaşamaları için de misafir ve bekleme koltukları seçeneklerimizle de oldukça önemli model ve fiyat avantajlarını sizlere sağlamaya devam ediyoruz. Üstelik ayın seçili ürünlerinde %60’a varan indirimler de sizleri bekliyor.

Mobilya Da Bizden Sorulur!

Ofis koltukları yanında ofis ve cafe mobilyalarında da müşteri ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda farklı ürünleri de müşterileriyle buluşturan firmamız;

· Bar sandalyesi

· Tel sandalye

· Mutfak sandalyesi

· Tonet sandalye

· Cafe masaları

· Cafe berjerleri

· Masa tablası

· Masa ayakları gibi ürünleriyle de cafe ve ofis mobilyalarında müşterilerine önemli bir destek vermeye devam etmektedir.

Ayrıca tüm ürünlerimizde ücretsiz kargo fırsatı ve memnun kalmadığınız ürünlerde 14 gün içinde koşulsuz iade garantisi de sizleri bekliyor.