Ofis Koltuklarında Aradığınızdan Da Öte Rahatlık


Ofis içerisinde daha kaliteli bir gün geçirmek ve zaten stresli olan iş yaşamından bir nebze olsun sıyrılmak ya da gerektiğinde arkanıza yaslanıp rahat bir nefes almak için belki de en ihtiyacınız olan şey rahat bir ofis koltuğu. Ofiste sizin en önemli parçanız olan aynı zamanda da tam bir farkındalık ve estetik sağlayan ofis koltukları için seçim yapmak dışarıdan zor gözükse de her zevke ve ihtiyaca hitap eden modellerimizle ofis koltuğu alışverişleriniz artık hem daha keyifli hem de daha kolay. Siz de işe kendiniz için özel bir yönetici koltuğu alarak başlayın, aynı zamanda da hem diğer çalışma arkadaşlarınızı hem de misafirlerinizi de ödüllendirin.

Mobilyanın Tam Da Orta Noktası!

Ofis koltuk ve mobilyalarında en özel modelleri en uygun fiyat ve indirimlerle birleştiren firmamız;

· Çalışma koltukları

· Misafir koltuğu

· Bekleme koltukları

· Ofis mobilyaları

· Cafe mobilyaları için aradığınız her detayı tüm ürünlerde ücretsiz kargo fırsatıyla ayağınıza getirirken; fırsat ürünleriyle de müşterilerini şaşırtmayı bir an bile ihmal etmiyor.

Ofis Koltukları

Ofis koltukları dendiğinde akla ilk olarak gelen;

· Yönetici koltukları

· Çalışma Sandalyesi

· Bekleme koltukları

· Misafir koltuklarında

rahatlığın ön planda olduğu, her zevke uygun değişik model ve renk seçenekli koltuklarımız inanılmaz fiyat ve müşterilerini ayrıcalıklı hissettiren yapılarıyla satışa sunulurken, sürpriz indirimlerle de alışverişlerinizi daha da eğlenceli hale getiriyor. Yönetici ve makam koltuklarında şıklık ve zerafetin yanında sağladığı rahatlık ve tam ortopedik yapısıyla kullanıcılarına bir koltuktan çok daha fazlasını veren koltukların yanında; değişik model ve standartlardaki çalışma koltuğu seçenekleri çalışma arkadaşlarınızın da ofis içerisinde geçireceği saatleri daha verimli hale getirirken, bekleme ve misafir koltuklarıyla da müşterilerinizin ve misafirlerinizin rahatlığını tam anlamıyla sağlamayı başaracaksınız.

Cafe Mobilyalarında İnanılmaz Fiyatlar!

Ofis koltuğu yanında cafe mobilyalarında da sürekli değişen ürün yapımızla birlikte müşterilerimize sunduğumuz inanılmaz fiyatlarla sektörde adımızdan sıkça bahsettirmekle birlikte bar taburesi, tel sandalye, mutfak sandalyesi, cafe sandalyeleri, cafe berjer, masalar, masa tablası ve masa ayakları gibi ürünlerimizle de müşterilerimizin gözlerine hitap ederken, bütçelerini de tam anlamıyla korumuş oluyoruz. Aynı zamanda;

· %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederken, müşterilerimizden gelen her türlü geri bildirimi hassasiyetle değerlendiriyoruz.

· Tüm satın aldığınız ürünleri adresinize ücretsiz kargo fırsatıyla gönderirken, sizleri kargo ücretiyle muhatap etmiyoruz.

· Memnun kalmadığınız ürünlerinizi 14 gün içerisinde koşulsuz olarak iade alıyoruz.

· Tüm ödemelerinizi 256 bit şifreleme ile koruyarak sizlere tam anlamıyla güvenli bir alışveriş ortamı sağlıyoruz.