Sehpa Modellerinde 3 Trend: Mermer, Doğal Ahşap, Bronz


 

Doğal ürünlere yönelimlerin başlamasıyla birlikte orta ve yan sehpa modellerinde mermer, doğal ahşap ve bronz sehpalar popülerliğini gündeme taşıyor. Oturma odanızı veya salonunuzu küçük ayrıntılarla daha şık hale getirmek istiyorsanız, bu sehpalar eviniz için mükemmel mobilya seçenekleri arasında.

1. Mermer Sehpa Modelleri

Mermer Sehpa Modelleri

Parlak pirinç ve siyah granit mermerin bir arada kullanıldığı Maya Yan ve Orta Sehpa, mekanda modern lüks hissi veriyor. Mermer üst tablası ve parlak pirinç ayaklarıyla, modern ve avangart koltuk takımlarınızla bütünlük sağlarken, doğal estetik görünümü yakalama fırsatına sahip oluyorsunuz.

sehpa modelleri

Uzun ömürlü kullanımından dolayı yüzyıllardır tercih edilen mermer, günümüzde damarlı yapısıyla şıklığı tamamlayan trend bir mobilya ögesine dönüşüyor. Mermer Sehpa, metal ayaklarıyla bütünlük sağlayarak evinizin dekorasyonunun bir parçası olmaya aday.

metal zigon sehpalar

Göze hitap eden damarlı görünüm için, mermer efektli membran kaplama üst tablalı sehpalar da tercihleriniz arasında olabilir. Estetik metal ayak tasarımlı Elis Zigon Sehpa, fonksiyonel ve görsel açıdan eviniz için eşsiz bir dekoratif ürün olacak.

2. Doğal Ahşap Sehpa Modelleri

Doğal Ahşap Sehpa Modelleri

Modern oturma odaları ve salonlar, oda dekorasyonunun stilini farklı kılan dekoratif detaylarla daima çarpıcı görünür. Bu kütük – doğal ahşap orta sehpa ve C zigon modelinin doğallığında şıklığı yakalayarak stilinizi tamamlamanız mümkün.

Doğal Ahşap Sehpa Modelleri

Botanik doğal ahşap orta sehpa, modern bir koltuk takımıyla kombinlemek için mükemmel bir dekorasyon ögesi olup, üzerindeki bonzai ağacı ve minyatür objelerle sıradışı bir tasarımdır.

Doğal Ahşap Sehpa Modelleri

Doğal ahşap mobilyalarda farklı tasarımların sınırı olmuyor. Doğal ahşap cephane sandığı da bu eşsiz tasarımlardan sadece bir tanesi. Orta sehpa olarak kullanılan cephane sandığı, mekanın ambiyansını oldukça değiştiriyor ve açılır kapanır yapısıyla size depolama imkanı sağlıyor.

3.Bronz Ayna Sehpa Modelleri

bronz ayna sehpa modelleri

Dekoratif metal ayak üzerine konumlandırılan bronz ayna üst tablalı Dila Orta ve Yan Sehpa, dikkatleri üzerine çekerek mekanınızın dekorasyonunun önemli bir ögesi olmaya aday.

bronz sehpa modelleri

Pirinç eskitme metal ayaklı ve bronz ayna üst tablalı Yıldız 3lü Zigon Sehpa Takımı, alışılmış zigon sehpa modelleri arasındaki farkını estetik formuyla ortaya koyuyor. Mekanınızda hareketlilik kazandırmak isteyenlerdenseniz; bronz orta, yan ve zigon sehpa modellerini mutlaka tercihleriniz arasında bulundurmalısınız. 2020’nin trendi olan mermer, doğal ahşap ve bronz sehpa modellerinde aradığınızdan fazla seçeneği sizlerle buluşturan www.intermobilya.com ‘u ziyaret ederek sadece bir tıkla dekorunuzu farklı kılmak elinizde.